Perşembe , Şubat 22 2024
Ana Sayfa / Bizden Haberler / Yüksel Caddesi Günlük Kiralık Ev

Yüksel Caddesi Günlük Kiralık Ev

Ankara yüksel caddesi bir çok kişi tarafından oldukça tercih edilen bir caddedir. Yüksel caddesi üzerinde çeşitli cafeler eğlence merkezleri bulunmaktadır. Hemen hemen Ankara’nın ziya gökalp caddesinden sonraki en uzun caddesi olan yüksel caddesinde Ankara günlük kiralık daireler sıkça görülmektedir. Yüksel caddesi insanı cezbeden bir yanı bulunduğu için bir çok günlük apart konaklamaları yapmak isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir. Yüksel caddesinin en güzel yanı saat akşamları karanfil ve yüksel caddesinde boylu boyunca olan seyyar satıcıların sergi açmasıdır. Ankara ya yolu düşen kişilerin mutlaka tercih etmesini tavsiye ederiz.

Yüksel Caddesine nasıl gidilir?

Yüksel caddesine güvenpark otobüs duraklarından geçtikten sonra Yüksel caddesi metro çıkışından geçilerek gidilebilir. yüksel caddesi ev konaklamalarında Ankara Konaklama firmasını tercih edebilirsiniz. Firmamız kullanıcılarına hızlı ve kesin hizmet vermektedir.  iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Yüksel Caddesi Kiralık Evler

Yüksel caddesinde apart olarak konut daireler mevcut değildir iş yeri olarak kiraya verilen dairelerin bir çoğu dövme salonu ve Apart günlük ev olarak kullanılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ARA