Perşembe , Şubat 22 2024
Ana Sayfa / Bizden Haberler / Ankara da Sevgiliyle Gidilecek Yerler

Ankara da Sevgiliyle Gidilecek Yerler

Ankara’da gezmek görmek ve eğlenmek isteyen Ankarayı yeni keşfetmiş ve görmüş bir çok insan vardır elbetteki Ankara ziyaretlerinizi yeni yaptıysanız ve Ankara’da gezilecek yerleri bilmiyorsanız veya Günlük Ev Kiralayan müşterilerimiz bizlere Ankara’da nereler gezilir gezilecek yerler nerelerdir gibi sorular sormakta bizde sizlere bu konuda detaylı bilgiler vereceğiz. Ankara Da Sevgiliniz veya kız arkadaşınızla gidebileceğiniz clubler.

Kite Club 

Güvenlik caddesi tarafında bulunan Kite Club genellikle genç öğrenci kesimine hitap eden bir clubdur. Kite club öğrencilerine hoş ve güzel bir ortam sağlamaktadır. Kite clubun genellikle asya’dan gelen zenci müşterileri yoğundur haftada bir gün zenci partisi vermektedir.

Passage Pub

Passage Cafe bar genel olarak avrupa dan gelen kişiler tarafından tercih edilmekle beraber müşteri kitlesi oldukça klas müşterilerdir. Passage Pub müşterilerine girişte ücret almaktadır giriş ücreti 30 TL’dir Ankara’da gezilecek yerler arasında barlar sıralamasında birinci sırada bulunmaktadır.

Kurtuluş Parkı

Kurtuluş parkı sevgili ile gezilecek yerlerin arasında ilk sıralarda gelmektedir. Sevgilinizle oldukça merkezi bir konumda olan Kurtuluş parkında doya doya gezebilir piknik yapabilirsiniz. Oldukça keyif alabileceğiniz Kurtuluş Parkında Belediyenin özel olarak koyduğu masa tenisi ve koşu alanları gibi bölümlerde mevcuttur.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  ARA